Wtorek, 22 maja 2018
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Olsztyn ul. Mikołaja Kopernika - dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 77,2 m2

Ref : IMMO-419

 

Adres :

Olsztyn ul. Mikołaja Kopernika,
10-900 OLSZTYN

Zalety

  • basen w pobliżu
  • szkoła w pobliżu
Cena : 399 000 zł
Czynsz : Skonsultuj się z nami
Opłaty : Skonsultuj się z nami

Opis :

Pow. użytkowa : 77 m²

Liczba pięter : 3
Liczba łazienek : 2

 

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone na trzecim i czwartym piętrze budynku wielorodzinnego. Dodatkowo istnieje powierzchnia powyżej mieszkania i pomieszczenie piwniczne nie wliczone do powierzchni mieszkalnej.
Rok budowy - 2000.
Znakomicie usytuowany budynek w samym centrum Olsztyna z unikatową lokalizacją. Położony na terenie ogrodzonym, jako teren prywatny z bramą wjazdową otwieraną na pilota. Nieruchomość stanowi zieloną enklawę ze starodrzewem i rezerwatem ptactwa a jednocześnie znajduje się w bliskim sąsiedztwie sklepów, urzędów, sądu i banków.
Powierzchnia użytkowa mieszkania - 77,20 m2. Dodatkowo, nad lokalem mieszkalnym, znajduje się pomieszczenie , które stanowi wydzieloną garderobę. Posiada podłogi drewniane i szafki wnękowe w zabudowie.
Do lokalu przynależne jest pomieszczenie piwniczne z oknem, zagospodarowane, stanowiące obecnie garderobę z zabudową szafami z lustrami o powierzchni 12,30 m2.
Pomieszczenie to może stanowić dodatkową garderobę lub pomieszczenie rekreacyjno-wypoczynkowe . Cena 1 m2 przy zakupie pomieszczenia piwnicznego była ceną jak dla powierzchni mieszkalnej.
Mieszkanie składa się z salonu, otwartej i w pełni wyposażonej kuchni z jadalnią z wyjściem na balkon oraz dwóch sypialni i dwóch łazienki z wc .
Wykończenie pomieszczeń z materiałów wysokiej jakości. W całym mieszkaniu podłoga jest wykonana z paneli dębowych. Opis pomieszczeń: - salon, kuchnia z jadalnią z blatami i wykładzinami ściennymi z granitu,, ściany wykończone gładzią malarską. Zabudowa kuchni - meble kuchenne, lodówka, kuchenna płyta ceramiczna, piekarnik, zmywarka, okap kuchenny , zlewozmywak, mikrofalówka - sypialnia I: , szafa oraz kanapa rozkładana, - sypialnie II :, zabudowa meblami młodzieżowymi. - łazienka I : terakota i glazura, kabina prysznicowa, wc, umywalka, zabudowa łazienkowa . - łazienka II: terakota i glazura, wc, umywalka, wanna z hydromasażem. Komunikacja między poziomami - wygodne, wykonane na zamówienie schody drewniane.
Mieszkanie posiada rozbudowane media (instalacja satelitarna w każdym z pokoi), instalację telefonii stacjonarnej.
Ogrzewanie i ciepła woda z własnej, lokalnej kotłowni gazowej.

Po ostatniej przebudowie i modernizacji ulica Mikołaja Kopernika jest obecnie poprawnie przejezdna nawet w godzinach szczytu.

Możliwość zakupu mieszkania wraz z garażem pod budynkiem o powierzchni 16,70 m kw stanowiącym oddzielną nieruchomość.
W budynku znajdują się lokale użytkowe między innymi kancelaria notarialna, Część mieszkań jest wykorzystana na usługi (gabinety lekarskie, kancelarie prawne).

Geolokalizacja nieruchomości :

>>>>>>>>>>Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą nieruchomością to prosimy o kontakt.<<<<<<<<<<

[ Wróć ]

logo_cepi