Wtorek, 22 maja 2018
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Rybnica Leśna - na sprzedaż kompleks wypoczynkowo-turystyczny

Ref : IMMO-435

 

Adres :

Rybnica Leśna - Kamionka 1,
58-352 RYBNICA LEśNA GM. MIEROSZóW
Cena : 803 000 zł
Czynsz : Skonsultuj się z nami
Opłaty : Skonsultuj się z nami

Opis :

Pow. użytkowa : 1233 m²
Pow. działki : 3200 m²

 

Nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami restauracyjno-hotelowymi połączone łącznikiem stanowiąca kompleks wypoczynkowo-turystyczny.

Pierwszy budynek „Wiejska Chata” został zaadoptowany z budynku mieszkalnego. Murowany, niepodpiwniczony, jednopiętrowy z częściowo użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się restauracja z trzema salami, kuchnia z zapleczem, pomieszczenia sanitarne i gospodarcze oraz komunikacja. Na piętrze znajdują się pokoje gościnne z łazienkami oraz oddzielne mieszkanie (kuchnia, łazienka oraz dwa pokoje w części poddasza).

W drugim budynku znajduje się „Sala biesiad”. Jest to zaadoptowany budynek gospodarczy.  Na parterze wydzielono salę bankietową, przedsionek, szatnię, sanitariaty oraz zaplecze z kotłownią. Na piętrze zlokalizowano 6 pokoi gościnnych z łazienkami. Łącznik między budynkami stanowi obiekt parterowy. Mieszczą się w nim sanitariaty oraz pomieszczenia techniczne.

Nieruchomość oddalona jest około 9 km od Wałbrzycha. Rybnica Leśna jest postrzegana jako teren wypoczynkowo-rekreacyjny dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic. Dojazd drogą gminną, asfaltową.

Infrastruktura: prąd, woda z wodociągu miejskiego, kanalizacja z odprowadzeniem do szamba, c.o. - piece na paliwa stałe.

Obiekt nieużytkowany od 2013 roku, wymaga remontu. Cena ofertowa do negocjacji.

Geolokalizacja nieruchomości :

>>>>>>>>>>Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą nieruchomością to prosimy o kontakt.<<<<<<<<<<

[ Wróć ]

logo_cepi